KURUMSAL
Hakkımızda
  Antalya Adaklık Kurbanlık Emirdağlı Kasap
          1983 yılında, Afyon Karahisar'ın Emirdağ ilçesinde Halil GÜLLÜ  tarafından büyükbaş ve küçükbaş hayvan yetiştiriciliğine başlayıp. 1985/2008 yılları arasında yetiştirmiş olduğum Kurbanlıkları İSTANBUL'un çeşitli hayvan pazarlarında pazarlayarak, 2008 Nisan ayından itibaren  Kadir GÜLLÜ ve Yunus GÜLLÜ ile Antalya Çakırlar yolu üzerinde Emirdağ'lı  Kasap olarak siz değerli müşterilerimize Adaklık Kurbanlık Hizmeti vermekteyiz.
          Antalya Adaklık Kurbanlık web Sitemizde Adak, Akika ve Kurbanlık Koyun, Keçi, Büyükbaş hayvan satışı yapılmaktadır.  Antalya Adaklık Kurbanlık  
  Adak ve Kurbanlıklar (Adak, Akika ve Kurbanlık) yurtdışında İslami kurallara uygun kesilmektedir. Eliniz bile değmeden adak ve kurbanlarınız kesilerek yerine getirilmektedir. 
  Ayrıca hayırseverlerin talebi doğrultusunda  fakir, ihtiyaç sahibi bölge halkına da dağıtılmaktadır. Dağıtımlar Türk ve İslam Kültürü olan Adak,  Akika ve Kurban vecibesi anlatılarak yapılmaktadır. Amacımız salt ticaret değildir.  Antalya Adaklık Kurbanlık  Hem inanç sahiplerinin hayırlarını daha düşük fiyatlara yerine getirilmesine imkan sağlamak,  hem de insanlara Türk ve İslam kültürünün güzelliklerini göstermektir.
          Antalya Adaklık Kurbanlık satış alanı, kurban satış fiyatları, adak kesimi, akike kesimi konularında Antalya' nın tüm ilçelerine hizmet vermektedir.